آموزش برنامه نویسی returntrue.io

طی مراسمی از مقام شامخ شهدا و خانواده های معظم آنان تجلیل بعمل آمد.

۲۱ اسفند ۱۳۹۷

    به مناسبت فرا رسیدن 22 اسفند ماه " روز بزرگداشت مقام شهدا" طی مراسمی با حضور خانواده های معظم شهدا و مدیران عالی مخابرات ، ارتباطات و فناوری اطلاعات،پست، پست بانک و شرکت زیرساخت ، از مقام شامخ شهداءگرانقدر تجلیل بعمل آمد.
مهندس آموئی با اشاره به رشادت ها و جانفشانی شهداء گرانقدر در 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: ما بر آن اهداف و آرمانی که شهدای عزیز ما بر آن رفتند و جان شیرین خود را فدا نمودند پایبندیم و عهد میبندیم با توفیق الهی تا پای جان بر این پیمان ، استوار بمانیم .
مدیر مخابرات گیلان افزود:در مسیر احیای اسلام و دین ،خون پاک عزیزان زیادی ریخته شده و ما امروز به یاد و گرامیداشت آن خون های پاک ریخته شده، امروز اینجا جمع شدیم تا پیمان مجدد با آرمانهای شهدا ببندیم و اعلام می داریم که ما همچنان بر همان پیمان ماندگار هستیم .
مهندس توکلی ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در ادامه اظهار داشت:شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1382 روز 22 اسفند را روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا نام گذاری کرده است ،ولی با گذشت 15 سال،هنوز این روز برای مردم عزیز ما ناشناخته مانده است و ما تکلیف داریم اهداف والای شهدا و یادگاران شهدا و خانواده های معظم شهدا را برای عموم مردم تبیین کنیم .
در ادامه، تعدادی از فرزندان شهدا شاغل در مخابرات منطقه گیلان و شرکت زیرساخت و اداره کل فناوری اطلاعات دیدگاهها و نظرات خود را در خصوص وضعیت شغلی و اجرای مصوبات مجلس شورای اسلامی بیان داشتند.

تاریخ ثبت ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

ساعت ثبت 18:4