سرویسهای ارزش افزوده

 

خدمات ارزش افزوده

با توجه به نیاز مبرم جامعه به استفاده از محتواهای علمی ، فرهنگی ، تفریحی و آموزشی در بستر پهن باند و همچنین معضل هزینه بالای اینترنت های پرسرعت,شرکت مخابرات استان تهران  اقدام به ایجاد فضایی نمود تا کاربران بدون پرداخت هزینه اضافه ازاین خدمات بهره مند گردند.

روش دسترسی : کاربران اینترنتی ADSLشرکت مخابرات استان تهران با هر پهنای باند می توانند با ورود به سایت VAS.TCT.IR از اینترانت با سرعت بیش از 2 مگابیت بر ثانیه بصورت اختصاصی استفاده نمایند .

نمونه ای از سرویس های ارائه شده در این فضا عبارتند از :

سرویس تماشاخانه

 این سرویس باکیفیت های SD,HD,3D به ارائه محتواهای تصویری مانند فیلم , سریال و کارتون در دسته بندی های متفاوت به صورت آنلاین ارائه می گردد

 سرویس بازی آنلاین GAME NET :

 برای اولین بار در ایران و همگام با کشورهای پیشرفته در صنعت ICT ، کاربران می توانند با ورود به اتاق بازی هایی که در قالب شبکه می باشد با یکدیگر به صورت آنلاین ارتباط برقرار نمایند.

سرویس آموزش مجازی E Learning

این سرویس دارای محتواهای آموزشی در قالب آنلاین و آفلاین می باشد متقاضیان در کلاس های آموزشی مجازی ثبت نام کرده و استاد به صورت آنلاین به آنها آموزش می دهد و استاد و دانشجو در تعامل مجازی قرار می گیرد و همچنین قالب آفلاین شامل : فیلم های آموزشی و یا وبینارهایی می باشد.

 دوربین بر خط CAMERA ONLINE

این سرویس به کاربران امکان مشاهده برگزاری اجرای مراسم مذهبی ، هنری (گالری ، اجرای کنسرت ها ، تئاترها و..) و سمینارها را به صورت زنده می دهد و همچنین به منظور توسعه صنعت گردشگری با استفاده از دوربین های STREAMEING در مکان های مورد نظر، تصاویر زنده را ارسال نماید.

سرویس نرم افزار های اندروید

سرویس ذخیره سازی مجازی